Matemaatika töölehtede komplekt, II osa. II arengutase

Tootekood: 200196
Ühik: tk
Tarneaeg: 14
Hind:
3,27 €
Kogumik on mõeldud õppematerjaliks toimetulekukooli II arengutasemel. Matemaatika II teemaks on arv ja number 6–12, töölehtede ülesehitus sarnane kogumikus „Matemaatika I” esitatuga. Pildimaterjali valikul on lähtutud Diana Kuntori ja Marju Türnpu orienteerumisõpetuse töö raamatutest „Talv“ (Kirjastus Tea, 2006) ning  „Kevad. Suvi” (Kirjastus Tea, 2007).
Kokku sobivad tooted
Töölehtede kogumik „Matemaatemaatika I“ on mõeldud õpetamiseks ja õppimiseks toimetulekukooli I–II arengutaseme matemaatika tundides. Komplektis on töölehed ja õpetaja juhendmaterjal. Komplekt keskendub eelkõige kolmele valdkonnale: töö hulkadega, töö suurusmõistetega ning arv ja number 1-5.
,   Tarneaeg: 14
3,27 €
Kogumik on mõeldud õppematerjaliks toimetulekukooli II-III arengutasemel. Kogumik koosneb õpetaja juhendmaterjalist ja töölehtedest. Õpetaja juhendmaterjal sisaldab teemade kaupa soovitusi töölehtede kasutamiseks. Töölehtede temaatika on lõimitud elu- ja toimetulekuõppe ning tööõppetundidega ning lähedalt seotud õpilaste igapäevase eluga. Töölehtede kasutamine kinnistava etapina peale praktilisi tegevusi ja õppekäike võimaldab täielikult rakendada üldõpetuse põhimõtteid.
,   Tarneaeg: 14
3,27 €